Paylaş

Android rahatsız etme modunu etkinleştirme. Android telefonlarınızdaki bu özelliği aktif durumda getirmek için hangi yolları izlemeniz gerektiğini anlatacağız.

İphone telefonlarında var olan rahatsız etme özelliği elbette android işletim sistemlerinde de bulunmaktadır. Rahatsız etme özelliği gittiğimiz toplantılarda, önemli iş görüşmelerinde ya da telefona bakamayacağınız durumlarda oldukça işinizi görmektedir. Özelliğin işleme koyulmasıyla birlikte telefon çalmamaktadır. Bunun yanında eğer siz istemiyorsanız telefon titreşim bile sergilememektedir. Sadece arayan numaranın kim olduğunu size göstermektedir. İşiniz bittikten sonra tekrar arayan kişiye dönerek durumunuzu izah ettirebilirsiniz. Özelliği genellikle akşamları yattığımız zamanlarda da aktif hale getirebiliyoruz. Daha öncesinde iphone telefonlar için anlatımını sağlamış olduğumuz bu ayarları android telefonlarda nasıl etkin hale getireceğimize ise beraber bakacağız. Ayarlarla birlikte sorunumuz giderilecek ve problem ortadan kalkacaktır. Hazırsanız eğer rahatsız etmeyi android telefonlarında nasıl açacağımıza bakalım.

Android rahatsız etme modunu etkinleştirme

Android rahatsız etmeyi açma, android telefonumun rahatsız etme özelliğini etkin hale getirme, android rahatsız etmeyi nasıl açabilirim, android rahatsız etmeyi nereden etkin hale getirebilirim, android rahatsız etmeyi bulamıyorum. Rahatsız etme özelliğini daha öncesinde android telefonunuzdan hiçbir şekilde yapmadıysanız nerede olduğuna dair bir fikre sahip olamayabilirsiniz. Durumun incelemesinin sağlanması için ise gerekenleri sizler adına biz yapmış bulunuyoruz.

Android rahatsız etmeyi açma

Rahatsız etme özelliğinin etkin konuma getirebilmeniz için telefonunuzun menü ekranından Ayarlar alanına giriş yapıyoruz. Oradan da Ses bölümüne girip gelen ekranda Rahatsız etmeyin adı altında bir seçenek görüp ona tıklıyoruz.

Android rahatsız etme modunu etkinleştirme, android rahatsız etmeyi açma, android rahatsız etmeyi etkinleştirme, android rahatsız etme nasıl açılır, android rahatsız etme ayarları

Üst alanda var olan tiki aktif hale getirmeniz durumunda rahatsız etme özelliği aktif hale gelmiş olacaktır. Rahatız etme özelliğinin aktivasyon işlemlerini yaptıktan sonra arkadaşlarınızın tepkileriyle karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni telefonunuzun çalacak ancak cevap vermediğiniz için tavır almalarına sebep verebilirsiniz.

Android rahatsız etme modunu etkinleştirme, android rahatsız etmeyi açma, android rahatsız etmeyi etkinleştirme, android rahatsız etme nasıl açılır, android rahatsız etme ayarları

Tabi rahatsız etme özelliğinin aktif hale getirilmesiyle birlikte bazı aramalar direk olarak meşgule alınabilmektedir. Bu durumda karşı tarafı sinir edebiliriz. Ancak gireceğimiz toplantı her anlamda önemliyse eğer yukarıdaki işlemlerle birlikte rahatsız etme özelliğini aktif edebilirsiniz. Yine aynı yolu takip ederek bu özelliği pasif duruma getirmeniz mümkündür. Android telefonunuzla ilgili sormak veya merak ettiğiniz farklı bir husus varsa bunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here