Paylaş

Android maalesef launcher durdu diyor. Android telefonunuzda gezinti sırasında sürekli launcher durdu hatasıyla karşılaşıyorsanız çözüme dair detaylar haberimizde.

Maalesef launcher durdu hatası genel olarak android işletim sistemli telefonlarında meydana gelen hatalardan birisidir. Telefonumuza yüklediğimiz oyun ya da uygulamaları açtığınız da maalesef launcher durdu yönünde hatalar gelmektedir. Karşılaştığınız bu hata belli bir aşamadan sonra sıklaşmaya ve telefon üzerinde işlem sağlattırmamaya başlamaktadır. Bu hata sonrasında kesinlikle cihazı sıfırlamaya gerek bulunmamaktadır. En son ihtimal bu işlemi denemeyi düşünebilirsiniz. Maalesef launcher durdu hatasının giderilebilmesi için birden fazla yöntem deneyeceğiz. Bunlardan ilki eğer hata bir uygulama indirdikten sonra başladıysanız anında o uygulamayı kaldırmanız lazım. O uygulamayı kaldırdıktan sonra sorun giderilmiş olması gerekiyor. Ama sorun giderilmedi hala daha devam ediyorsa bu durumda diğer yöntemlerimizi deneyeceğiz. Böylelikle maalesef launcher durdu hatası tarih olacaktır.

Android maalesef launcher durdu diyor

Android telefonumda maalesef launcher durdu diyor, launcher durdu ne demek, launcher durdu hatası nasıl giderilir, android telefonumda sürekli launcher hatası veriyor, launcher durdu hatasının çözümü var mı. Uygulama açmanız da yada bir yere giriş yapmayı denediğiniz de bu hata zamanla sıklık derecede karşınıza gelmeye başlayacaktır. O yüzden buna dur diyebilmeniz için biz de gerekli incelemeleri sağladık.

Maalesef launcher durdu

Öncelikle maalesef launcher durdu hatasıyla alakalı indirmiş olduğunuz son uygulamayı telefondan kaldırmayı deneyeceğinizi yukarıda sizinle paylaşmıştık. Bu işlemi tamamladıktan sonra sırasıyla ‘’Ayarlar>Uygulamalar>Launcher’’ alanına giriş yaptıktan sonra verileri temizle ve ön belleği sil dedikten sonra son olarak ‘’durmaya zorla’’ seçeneğine tıklıyoruz.

Android maalesef launcher durdu, launcher durdu, maalesef launcher durdu, launcher durdu hata veriyor, telefonumda launcher durdu diyor, launcher durdu sorunu giderme

Bu işlemler sonrasında cihazı yeniden başlatmanız halinde sorun ortadan kalkmış olacaktır. Eğer sorun hala daha devam ederse play store alanına giriş gerçekleştiriyoruz.

Play store giriş yaptıktan sonra arama alanına nova launcher yazdıktan sonra arama bölümüne tıklıyoruz. Uygulamayı telefona indirip çalıştıktan sonra sorun kalmayacaktır. Artık dilediğiniz gibi gezinti yapmaya devam edebilirsiniz. Bu işlemler denenerek yapılan bir işlem olduğunu da belirtmemiz de fayda bulunmaktadır.

Android maalesef launcher durdu sorununa yönelik ayarları belirtilen şekilde sağlayabilirsiniz. Olur da aklınıza bir soru takılırsa bunu yorumda belirtebilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırladığımız Bip gruptan çıktığım görünüyor mu yazımıza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here