Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Android indirilen uygulamalar görünmüyor diyenler için ilgili yazımızı hazırladık.

Telefonlarımızı aldıktan sonra hemen içerisine uygulamalarımızı yüklemeye başlamaktayız. Durum böyle olunca da yüklenen uygulamaların içerisinde de beklediğimiz bazı uygulamalar bulunmaktadır. Android indirilen uygulamalar görünmüyor diyenler için işlemlerinizi ele almış bulunuyoruz.

  • Telefonunuzda yaşanan sorundan ötürü bir servise vermek ya da garantiye vermek durumunda kalmış olabilirsiniz.

Android indirilen uygulamalar görünmüyor

Android indirilen uygulamalar
  1. Android indirilen uygulamalar yok

Garantiye giden bir ürününüzü ya da servise vereceğiniz bir ürünün öncesinde eğer alabiliyorsanız muhakkak yedeklemelerinin alınması gereklidir. Yedeklemeleri almadan verirseniz bazı kısayollar bağlamında sorunlarda baş gösterebilmektedir. Hal böyle iken neyin nasıl yapılması gerektiğine değineceğiz.

Uygulamalarınızın tamamı yüklü ancak telefonunuzun ana ekran yani masa üstünde görünmüyorsa eğer bu durumda farklı bir problem yaşıyorsunuzdur. Sorunun giderilebilmesi için izlenmesi muhtemelen çözüm yöntemlerini sizin için araştırmış bulunuyoruz. Vereceğimiz ayarları doğru bir şekilde işleme almanız halinde problem yaşamadan işlemlerinizi bitirmiş olacaksınız.

Uygulama simgesini göremiyorsanız bu durum sizde kısa süreli olacak şekilde moral bozukluğuna sebebiyet verse de daha sonrasında simgenin geri getirilme yöntemlerini araştıracağınızdan da şüphemiz bulunmamaktadır. Şimdi ayarlar için izlenmesi gereken yöntemlerden bahsedeceğiz.

  • Android indirilen uygulamalar çıkmıyor

Adımlar için takip edilmesi gereken yollar tüm Android cihazlarında bire bir aynı diyebiliriz. Dolayısıyla böyle her telefon için kapsamlı bir şekilde araştırma içerisine girmenize gerek bulunmamaktadır. Ayarlamalar için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Ayarlar
  • Uygulamalar
  • Sorun yaşamış olduğunuz uygulamayı bulup seçiniz.
  • Depolama
  • Verileri temizle
  • Ön belleği temizle

Dedikten sonra ayarlarınızı bitirebilirsiniz. Tüm bu verdiğimiz bilgiler ışığında sorun giderilmiş ve çözüm sağlanmış olacaktır. Umarım siz de işlemleriniz de herhangi bir hata yapmadan verdiğimiz işlem aşamaları ile birlikte adımlarınızı sağlamışsınızdır. Çözüm noktasında ayarlar netice vermez ise bize farklı olarak aldığınız bir hata varsa aşağı kısımdan iletebilirsiniz. Umarım faydalı olmuştur sizin için sormak eklemek istediğiniz bir yer olursa bize yorumdan iletebilirsiniz. İyi gezintiler sağlıklı günler hayırlı ramazanlar dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz