Paylaş

Merhabalar, bu yazımızda Android hesap kaldırma nasıl yapılır diyorsanız o halde hangi yolları takip etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Android telefonunuzda hesap kaldırma işlemlerinizi denediğinizde hesap kalkmıyor ise hangi yolların kontrol edileceğini birlikte inceleyeceğiz. Normal koşullarda hesap kaldırmayı nasıl yapıldığını biliyor olmanıza rağmen istenilen ekrana geldiğinizde kaldır demenize rağmen kalkmıyorsa kontrollerimizi beraber sağlayacağız.

Eklemiş olduğunuz bir hesabı ilerleyen zamanlarda kaldırarak yerine yeni hesabınızı eklemek isteyebilirsiniz. Buna telefonunuz engel olmamaktadır. Lakin işlemi sağlayabilmeniz için ilk olarak telefonunuza girdiğiniz hesabı kaldırıp yerine yeni hesabınızı eklemelisiniz. Yoksa iki hesap girmeye çalıştığınızda bazı hatalarla karşılaşabilirsiniz. Kaldırmak istediğiniz hesap normalde bir Google hesabı olacağından dolayı farklı bir hesapta eklemiş olabilirsiniz. Bu tamamen size bağlı olacağından dolayı hangi hesabınızı girdiyseniz onu nasıl kaldırılacağına birlikte bakacağız.

Android hesap kaldırma

Android hesap kaldırma şeklinde girmiş olduğunuz araştırmalarınızın sonuçsuz kalmaması için ilgili kontrolleri yapmış bulunuyoruz. Telefonunuzdan nereye giriş yapmanız gerektiğini ayrıntılı bir şekilde sunacağız.

Telefonunuz Android işletim sistemli ve bu telefonunuzdan hesap kaldırma işlemlerinizi sağladığınızda hesap kalkmıyor ise aşağıdaki adımları işleme koyabilirsiniz.

  • Öncelikle telefonunuzun ‘’Ayarlar’’ kısmına giriş yapın.
  • Buraya giriş yaptıktan sonra ‘’Hesaplar’’ kısmına girin.
  • Ben de böyle bir yer yok diyorsanız ‘’Kullanıcılar ve hesaplar’’ yazısını görmelisiniz. Onun üzerine dokunun.
  • Ardından karşınıza gelen sayfada kaldırmak istediğiniz hesabı seçip ‘’Hesabı kaldır’’ butonuna tıklayın.
android hesap kalkmıyor
  • Girmiş olduğunuz hesap telefonunuzdaki tek hesap ise bu durumda güvenlik amacıyla ekrana kilit koymayı unutmayınız.
  • Siz bu işlemleri yapmaya çalıştığınızda hesap kalkmıyor ise bununla ilgili cihazı kapatıp yeniden açın.
  • Normalde bu adımları işleme koymanızla birlikte sorun çözümlemiş olması gerekiyor.

Android hesap kaldırma nasıl yapılır sorunuyla ilgili yapmanız gerekenleri adım adım paylaştık. Siz de yukarıdaki adımları takip etmeniz durumunda artık Android telefonunuzdan hesabınızı kaldırabilirsiniz. Android telefonunuzla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz olur ise bize bunu yorumdan iletebilirsiniz. Yanıtlarını ise yine aynı şekilde yorumdan görebilirsiniz. Ya da biz ilettiğiniz sorunla ilgili makaleyi anında hazırlayacağız. İyi gezintiler.

Android hesap kaldırma kalkmıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here