Paylaş

Android güvenli moddan cıkamıyorum kapanmıyor. Telefonunuzun sol alt köşesinde yazan güvenli moddan çıkmak için izlenecek çözüm yöntemlerini ele aldık.

Teknolojinin gelişimiyle birlikte akıllı telefonlarımızın da yeni modelleri her geçen gün artmaktadır. Çıkan telefonlarımız içerisinde bir çok yeni özellik bulabilmeniz mümkündür. Kamerası güzel olsun, işletim sistemi ve hafızası daha kuvvetli olsun diyerek her daim bir üst modelini almak için çaba sarf etmekteyiz. Windows işletim sistemlerinde var olan güvenli mod ayarları android cihazlarımızda da yerini almış durumdadır. Genellikle kullanıcı kesiminin çok tercih etmiş olduğu bir sistem olmasa da genel anlamda bazı önlemler için tercihler arasına girebilmektedir. Örneğin telefonumuza yüklenen bazı uygulamalardan dolayı ya da telefonu arkadaşımıza verdiğimiz sırada bu modun devreye alınmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun temel nedeni indirilen bir çok uygulamanın güvenli modda açılımı sırasında gözükmüyor oluşundandır. Ve güvenli modda herhangi bir uygulama telefona inmeyecek telefon içerisinde sadece gezinti sağlanmaktadır. Ancak alınan güvenli mod sonrasında bir çok kullanıcı telefonlarının artık güvenli moddan çıkmadığını ve bu şekilde kaldığını belirtmektedir. Biz de yaşanan bu aksaklıkların son bulabilmesi ve sorunların ortadan kalkabilmesi için ilgili yöntemleri araştırdık. İzleyeceğiniz adımlar sayesinde problem ortadan kalkmış olacaktır.

Android güvenli moddan cıkamıyorum kapanmıyor

Telefonum güvenli modda gözüküyor, güvenli moddan nasıl çıkabilirim, telefonda güvenli mod çıkıyor, android güvenli mod kapatma, android güvenli moddan nasıl çıkılır?android güvenli mod ayarı nasıl yapılır?, android telefonumda güvenli moddan çıkış yapamıyorum. Android telefonunuzu yanlışlıkla ya da bilerek güvenli moda aldıktan sonra tekrar çıkış yapmak için işlem denemesi sağladığınız da sorunlar ile karşı karşıya kalıyorsanız sıkıntıya girmeden aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Telefonum güvenli modda gözüküyor

Android telefonunuzu güvenli moddan çıkarma işlemleri için ilk olarak telefonumuzu kapatıyoruz. Daha sonrasında eğer telefon bataryalı ise bataryayı da çıkarmamız gereklidir. Bataryayı çıkartıp bir 5 dakika bekledikten sonra tekrar takarak yeniden telefonu açalım.

Android güvenli moddan cıkamıyorum kapanmıyor, güvenli moddan çıkmıyor, güvenli mod kapanmıyor, güvenli moddan çıkamıyorum, android güvenli mod sorunu, telefonum güvenli moddan çıkmıyor

Telefonunuz bataryası çıkmayan bir telefon ise bu durumda yine telefonu kapatıp bir 5 dakika beklemeyi deneyelim. Bellek sorunu ya da böyle bir probleme yakın sorunlu telefonlarda genellikle bu tarz durumlar meydana gelebilmektedir. Sizlerden isteğimiz çözümleri adım adım izlemektedir.

Tüm bu yöntemler sonrasında durum ele alınmadıysa bu durumda cihazı sıfırlamaktan başka bir çare kalmayacaktır. Şayet farklı bir yönde çözüm bulabilir ya da bu yöntemlerle çözüme erişim sağladıysanız bizlere yorumda belirtmeniz daha sağlıklı sonuçlar elde etmemize imkan sağlayacaktır.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here