Paylaş

Ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildi hatası. Kısıtlı mod etkinleştirildikten sonra ekrana gelen hatanın giderilebilmesi için aşamaları ele aldık.

Youtube dünya geleninde video paylaşımı sağlanan platformlardan bir tanesidir. Ancak şu aralar youtube kanalları oldukça moda haline gelmiş durumdadır. Uygulamayı diğer platformlardan ayıran en temel özelliklerden bir tanesi para kazanma yolunun olmasıdır. Platfom üzerinde kazançların oldukça fazla olduğu aşikar olmasından ötürü herkesin artık bir youtube kanalı bulunmaktadır. Özgün ve dikkat çekici içeriklerin üretilmesi sonrasında zaman içerisinde izlenme oranı da artış göstermektedir. Ama tabii youtube alanını sadece video izlemek amaçlı kullanan kitle sayısının da fazla olduğunu belirtebiliriz. Bazı aramalarınızda ekranınıza ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildi şeklinde bir uyarı alabilirsiniz. Alınan uyarı doğrultusunda youtube alanında aratmak istediğiniz alanlar karşınıza gelmeyebilir. Bu durumun neyle alakalı olduğunu ve nasıl işlem sağlanacağını tarafımızdan sizlere aktarımını gerçekleştireceğiz.

Ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildi hatası

Youtube kısıtlı mod kapatma, youtube kısıtlı mod uyarısı, youtube ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildi neden geliyor, youtube arama sonucunda bilgiler gelmiyor, youtube bazı sonuçlar kaldırıldı, youtube bazı sonuçlar kaldırıldı hatasını gidermek istiyorum. Youtube üzerinde arama sağladığınız süre içerisinde karşınıza gelen kısıtlama etkinleştirildi hatasının önüne geçebilmek için sağlanacak çözüm yollarına birlikte göz atarak sorunumuzu çözüme kavuşturacağız.

Youtube kısıtlı mod kapatma

Günümüz çağında artık bir çok alanda video paylaşımlarının olduğunu görebiliriz. Youtube üzerinde de her aradığımız video içeriğini bulabilmek mümkündür. Lakin her alanda olduğu gibi bu alanda da çıkmasını istemediğiniz görsellere engelleme sağlayabilirsiniz.

Ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildi hatası, youtube kısıtlama kapatma, youtube kısıtlı modu kapatma, youtube kısıtlı mod kapanmıyor, youtube bazı sonuçlar kaldırıldı, youtube ağ yöneticisi hatası

Kısıtlı mod etkinleştirerek tüm aramalarınızın sonucunun karşınıza gelmesini önleyebiliyorsunuz. Ama bu başka biri tarafından gerçekleştirilmişse bu durumda sizin kendi aramalarınıza erişim sağlanmayacaktır. Bundan dolayı da yapılması muhtemel yöntemleri sizlerle paylaşacağız.

Youtube giriş yaptıktan sonra yaptığınız arama sırasında ekrana ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildi bazı sonuçlar kaldırıldı dediğinde önüne geçebilmek için yapılması gerekenler ilk olarak uygulamaya girmektir. Uygulamaya giriş sonrasında sağ üst alanda profil resmine tıklıyoruz. Genel ekranın alt kısmında bulunan kısıtlı mod açıktır. Burayı kapalı hale getirdikten sonra artık video içeriklerin açılacağını sizlerde görebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız bir diğer Youtube siyah ekran gözükmesin çıkmasın konumuzu inceleyebilirsiniz.

Ağ yöneticiniz tarafından kısıtlı mod etkinleştirildi hatası, youtube kısıtlama kapatma, youtube kısıtlı modu kapatma, youtube kısıtlı mod kapanmıyor, youtube bazı sonuçlar kaldırıldı, youtube ağ yöneticisi hatası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here