Paylaş

Adobe flash player engeli kalkmıyor. Chrome tarayıcısında video açmaya çalıştığında böyle bir hata ile karşılaşıyorsanız eğer yapmanız gerekenleri konu almış bulunuyoruz.

Google chrome tarayıcısının kullanımı her geçen gün daha da fazlalaşmaktadır. Diğer tarayıcılara nazaran son zamanlarda daha popüler hale gelen tarayıcıda bazen hatalarla karşılaşabiliyoruz. Bu hataların içerisinde en sık karşılaşılan ise adobe flash player eklentisi eski olduğu için engellendi uyarısıdır. Alınan bu hata sonrasında nasıl bir yol izleneceğini bilmiyorsanız eğer açmaya çalıştığınız video ya da bağlantı açılmayacaktır. Aldığınız hata bunun dışında bir hata olabilir. Yani gelen hatanın çeşitliliğinin olduğunu söyleyebiliriz. Hemen sağ tarafında bulunan eklentiyi güncelle ya da bu seferlik çalıştır butonları da ne yazık ki sorunu gidermeye yetmemektedir. Yani siz eklentiyi güncelle deseniz bile maalesef alınan hata yine karşınıza gelmeye devam etmektedir. Ya da bu seferlik çalıştır demenize rağmen hata gelmeye devam ediyorsa engelin nasıl kalkacağını yazı içerisin de sizlere aktaracağız.

Adobe flash player engeli kalkmıyor

Adobe flash player engeli gitmiyor, adobe flash player engeli nasıl kalkar, adobe flash player eski hatası, adobe flash player eklentisi eski olduğu için engellendi uyarısını gidermek istiyorum, flash player engelini gidermek için izlemem gereken yollar nedir. Adobe flash player sizlere yüklü ancak yüklü olmasına karşın bu hata google chrome tarayıcısında bir video ya da bağlantı açmaya çalıştığınızda sürekli ekrana geliyorsa gerekenleri tek tek yazımızda anlatacağız.

Adobe flash player engelini kaldırma

Hata sonrasında yapmanız gereken ilk iş Google Chrome tarayıcısını kapatmak olacaktır. Sonrasında tarayıcıyı yeniden açtığınızda arama satırı kısmına chrome://components/” yazıp enter tuşuna basıyoruz. İşlemleri bitirdiğiniz de ise karşınıza bir ekran gelecektir.

Adobe flash player engeli kalkmıyor, adobe flash player eklenti eski, adobe flash player engel gitmiyor, adobe flash player engeli kaldıramıyorum, flash player engel nasıl kalkar, flash player engeli
  • Gelen ekranı hafif aşağıya doğru kaydırdığınız da alt kısımda Adobe flash player yazısını göreceksiniz.
  • Burada sürüm ve durumun güncel olup olmadığını görebilirsiniz.
  • Güncel değilse güncellemeleri denetle demenizle birlikte en güncel halini almış olacaktır.
  • Karşılaştığınız sorun yaptığınız bu ayarlar sonrasında çözüme kavuşmuş olması lazımdır.
TAVSİYE YAZI: Google chrome tema değiştirme değişmiyor

Ama sorun hiçbir şekilde giderilmedi hala devam ediyorsa bunun için yapmanız gereken Chrome tarayıcısını güncelleniyor. Google chrome tarayıcısını güncellemenizle birlikte sorun giderilmiş olması gerekiyor. Devam etmesi halinde tarayıcıyı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak problemi giderebilirsiniz.

Adobe flash player engeli kalkmıyor, adobe flash player eklenti eski, adobe flash player engel gitmiyor, adobe flash player engeli kaldıramıyorum, flash player engel nasıl kalkar, flash player engeli

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here