PAYLAŞ

instagram Sifremi Hatırlamıyorum E Postamı Bilmiyorum bu durumda neler yapılacağını yazımızda ele alacağız. İnstagram e posta bulma, öğrenme ve değiştirme işlem ayarlarını haberimizle birlikte artık gerçekleştirebilirsiniz.

Genelikle facebook bağlantısı üzerinden hesaplarını açan kullanıcılarda yaşanan sorunlardan birisi olan e posta unuttum sorunu ile ilgili yaşanan aksaklıkların giderilebilmesi için yapılacak olan adımları paylaşacağız. İnstagram hesaplarına girişleri kendi facebook hesaplarında yaptıklarında haliyle hesabının kapatması halinde instagram’a da erişimi kaybediyor. Şimdi şifresini unutan ya da e posta adresini bilmeyen kullanıcılar için yapılacak olan işlem adımlarını tek tek anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu sorundan ötürü hesaplarına giremeyen bir çok kullanıcının isteği karşılanmış olacaktır. Yapacağınız ayarlar sonrasında artık hesaplarınıza erişiminizi sağlayabilirsiniz.

instagram Sifremi Hatırlamıyorum E Postamı Bilmiyorum

instagram şifre bulma, instagram şifre öğrenme, instagram e postamı bilmiyorum, instagram e posta bulma, instagram e posta öğrenme, instagram e posta değiştirme, instagram şifremi bilmiyorum, instagram hesabına giriş gerçekleştiremiyorum diyorsanız artık bunun için üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Şimdi ayarlara başlayabiliriz.

İnstagram Şifre Öğrenme

İnstagram uygulamasında şifresini öğrenmek isteyen bir kullanıcı neler yapmalı bunu yazımızda ele alacağız. Öncelikle şifrenizi bulmak ya da öğrenmek istiyorsanız uygulamaya kayıt yaptığınız e-posta adresini hatırlıyorsanız sorunsuz bir şekilde hesabınızın şifresini bulabilirsiniz.

  • Ayarlarımızın yapılandırılabilmesi için ilk olarak bilgisayardan ya da telefondan tarayıcıya giriş işlemi gerçekleştirip,
  • Sonrasında ”instagram.com” yazıp enter’a tıklıyoruz.
  • Yaptığınız işlem sonrasında https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ yazıp giriş gerçekleştirebilir ya da bağlantının üzerine doğrudan tıklayıp ayarlarınıza devam edebilirsiniz.
  • Daha sonrasında karşınıza hesabınızın kullanıcı adınızı isteyecektir.  Kullanıcı adınızı girdikten sonra ”Ben Roboot Değilim” alanına tıklayıp sonrasında ”Mail” adresinize bir kod gönderdiğine ilişkin bilgi notu verecektir sizlere.

instagram Sifremi Hatırlamıyorum E Postamı Bilmiyorum, instagram şifre bulma, instagram şifre öğrenme, instagram e postamı bilmiyorum, instagram e posta bulma, instagram e posta öğrenme, instagram e posta değiştirme

instagram Sifremi Hatırlamıyorum E Postamı Bilmiyorum, instagram şifre bulma, instagram şifre öğrenme, instagram e postamı bilmiyorum, instagram e posta bulma, instagram e posta öğrenme, instagram e posta değiştirme

İnstagram Şifre Bulma

Tıpkı yukarıdaki görselde olduğu gibi ben instagram uygulamasına cep telefonu üzerinden kayıt olduğum için benim cep telefonuma yenileme bağlantısını göndermiştir.

Ancak siz e posta üzerinden kayıtlı olduğunuzdan dolayı o e posta bağlantısına yenileme gönderdiğini iletecektir. Böylelikle yenileme bağlantısına tıkladığını andan itibaren giriş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İntagram E Posta Bulma

İnstagram e posta adresini bulabilmeniz için yapılacak olan işlem ayarları ise yine aynı adımlar doğrultusunda ilerlemesi sağlanmaktadır.

  • Şöyle ki siz hesaba giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra,
  • https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ bağlantıyı girdikten sonra herhangi bir sorun yaşamadan işlemleri sağlayabilirsiniz.
  • Yani yine ben robot değilim alanına girip şifreyi yenile diyorsunuz.
  • Yapılan işlem ayarları sonrasında cep numarası değil de sizler s*****0 uzantılı bir bilgi verecektir.
  • Bu sizin e postanızı hatırlamanıza sebebiyet verecektir.

Şayet yıldızlı bir alanda geldikten sonra hatırlamasını sağlarsanız o mail adresinize giriş yapıp yenileme butonuna tıklayıp ayarlarınızı tamamlatabilirsiniz.

Yaptığınız ayarlar sonrasında başka bir sorun ile karşılaşmanız halinde alt alanda yorum alanında bizlere iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Sorunlarınız bizim için her zaman önem arz etmektedir. İyi gezintileri dileriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here