PAYLAŞ

instagram hikayeme gif ekleyemiyorum koyamıyorum problemi için ilgili adımları haberimizde sizlere sunacağız. İnstagram durumuna çıkartma eklemek istediğinizde karşılaştığınız sorunların bir an evvel çözüm bulabilmesi için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir.

Her geçen gün kendisini yenilemekte olan instagram uygulamasında bu yeniliklerini kontrol ettiğimizde sürekli hikaye özelliğine yaptığını gözlemlemekteyiz. Bunun temelinde yatan nedenlerden birisi de artık kullanıcıların sayfaları aşağıya doğru çekip paylaşımlarına bakmaktansa, hikayelere bakmak daha hoşlarına gitmektedir. Hal böyle olunca da gelen güncellemelerin çoğunlukla hikayelere geldiğini görmekteyiz. Duruma gif ekleyerek yapılan paylaşımlar da oldukça popüler hal almasından ötürü bu özellikten yararlanmak isteyen ancak bir türlü bunu başaramayan kullanıcılarımız için ilgili işlem adımlarını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.  Gif özelliğinden nasıl faydalanacağınızı, neler yapmanız gerektiğini, siz de aktif değilse hangi adımlar sonrasında aktif hale geleceğini yazımızda konu alacağız.

instagram hikayeme gif ekleyemiyorum koyamıyorum

instagram hikayeme gif ekleyemiyorum koyamıyorum, hikayeye gif ekleyemiyorum, duruma gif koyamıyorum, instagram duruma çıkartma ekleyemiyorum, instagram hikayeme çıkartma ekleyemiyorum, instagram hikayeye gif eklenmiyor probleminin giderilebilmesi için yapılacak adımlar noktasında aşağıdaki işlemleri sağlamanız yeterli olacaktır.

İnstagram duruma çıkartma ekleyemiyorum

İnstagram uygulamasında paylaşım sağlayacağınız bir hikayeye çıkartma eklemeniz çok kolay ancak siz gif eklemek istediğiniz onların gelmemesi farklı bir probleme işarettir.

  • Bunun temelinde yatan nedenlerden biri telefonunuzun güncellemesini uzun zamandır yapmamasından kaynaklıdır.
  • İlk olarak güncellemeyi Play store ve Apple store girdikten sonra İnstagram uygulamasını güncelleyelim.
  • Sonra uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram hikayeye gif eklenmiyor

Bahsettiğimiz işlem adımları sonrasında instagram güncelleneceği için burada artık geriye yapmanı gereken tek bir işlem kalacaktır.

O da uygulama içerisine giriş sağladıktan sonra sağ üst alanda bulunan hikaye bölümüne tıklamak olacaktır.

  • Hikaye alanına tıkladıktan sonra gelen pencere ekranını yukarıya doğru çıkarmanız durumunda istenilen gif’ler yani çıkartmalar karşınıza gelecektir.
  • Gelecek olan çıkartmalar içerisinde hangisi hoşunuza gidiyorsa,
  • Eklemesini sağlayıp paylaşımı yapabilirsiniz.

Yapılan işlem ayarları sonrasında instagram hikayeme gif ekleyemiyorum koyamıyorum ile ilgili probleminiz ortadan kalkacaktır. İnstagram uygulamasında farklı problemlerle karşı karşıya kalırsanız bunu yorum alanında belirtmeniz yeterlidir.

instagram hikayeme gif ekleyemiyorum koyamıyorum, hikayeye gif ekleyemiyorum, duruma gif koyamıyorum, instagram duruma çıkartma ekleyemiyorum, instagram hikayeme çıkartma ekleyemiyorum, instagram hikayeye gif eklenmiyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here