PAYLAŞ

instagram Hesabımı Sildim Geri Açamıyorum probleminin ortadan kalkabilmesi için yapılacak işlemleri adım adım sizlere anlatacağız. İnstagram açmak istediniz de bu hesap silinmiş ve artık geri alınamaz uyarısı alındıktan sonra hesabını bulamayan kullanıcıların yapması gerekenler aşağıda yer almaktadır.

Kısa süre içerisinde dünyanın en popüler ağlarından biri olan İnstagram uygulamasında son günlerde yaşanan sorunlardan biri de yanlışlıkla silinen hesabın geri açamama problemidir. Öncelikle yanlışlıkla ve doğrudan sildiğimiz hesabın geri açma adımı sırasında gelen uyarılardan biri de bu hesap silinmiş ve artık geri alınamaz uyarısıdır. Hal böyle olunca hesaplarına artık ulaşamayacağını düşünen kullanıcılar oldukça üzülmektedir. Dolayısıyla artık üzülmelerini gerektirecek bir durum söz konusu bile değildir. Yaptığımız araştırmaları sizlere sunduktan sonra sizlerde işlem adımları tek tek uygulamanız halinde üzülmenize gerek kalmayacaktır. Bu alanda bizim için önemli olan konu hesaptaki kullanıcı adınızı ve hatırlıyorsanız şifrenizi bilmeniz olacaktır. Sonrasında yapılacak işlem ayarları aşağıda sizlere tek tek anlatımını gerçekleştiriyor olacağız.

instagram Hesabımı Sildim Geri Açamıyorum

instagram geri açma, bu hesap silinmiş ve artık geri alınamaz, instagram bu hesap silinmiş, instagram yanlışlıkla sildim, instagram hesabını geri açma, instagram hesabımı bulamıyorum, instagram artık geri alınamaz uyarısı sonrasında yapacağınız işlem ayarlarımız oldukça basittir. Bu işlemler sonrasında hesabınızı 1 hafta içerisinde geri almanız mümkündür.

İnstagram Yanlışlıkla Sildim

İnstagram hesabınızı yanlışlıkla silseniz dahi hesabınızı tamamen silindiğinden emin olmamız gerekmektedir.

  • Hesabınızı komple silinip silinmediğini nasıl kontrol edeceğinizi ise bu alandan anlatımını gerçekleştireceğiz.
  • İlk olarak bilgisayarınızdan instagram.com/kullanıcıadınız bölümüne hesapta kullandığınız ismi giriyorsunuz. Ve hala daha profil ekranının gelip gelmediğini kontrol ettikten sonra,
  • Cep telefonunuzdan da instagram uygulamasını indirip kendi kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte giriş yapmayı denediğinizde instagram hesabınızın silinip silinmediğine ilişkin uyarının gelip gelmediğini kontrol ediyoruz. Haliyle hesap silindiği içişn karşınıza ”Bu hesap silinmiş ve artık geri alınamaz” adı altında bir uyarı gelecektir.

İnstagram Hesabını Geri Açma

Sonrasında hesabınızı geri alabilmeniz için yapacağımız belli başlı işlem adımlarımız bulunmaktadır. Bunların tam olarak yapmamız gerekmektedir. Yapacağımız işlem ayarlarımızı tek tek olacak şekilde incelemeniz lazımdır.

  • Dolayısıyla ilk olarak ”https://help.instagram.com/contact/1652567838289083” bu alana giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ya bağlantının üzerine gelip tıklayınız ya da bu alanı bilgisayarınızdaki tarayıcıya ya da telefonda yer almakta olan tarayıcı alanına yazdıktan sonra ara demeniz yeterlidir.
İnstagram Geri Açma

İnstagram hesabını geri açma işlemi için yapacağımız işlemlerimizin devamında karşımıza gelecek olan ekrandaki bilgileri aşağıdaki şekilde doldurulmasını sağlıyoruz.

  • Hesap bir işletmeyi mi temsil ediyor? Bu soruya hayır yanıtını veriyoruz.
  • Sonrasında Nüfus cüzdanınızda yer almakta olan adınız ve soy adınızı giriyorsunuz.
  • İnstagram yetkilileri tarafından sizlere gönderilecek kodun hangi mail adresine gelmesini istiyorsanız o mail adresini giriyorsunuz.
  • Sonrasında yaşadığınız ülkenin ismini yazdıktan sonra gönder ikonuna tıklıyoruz.

Gönder dedikten sonra 3-5 dakika sonrasında mail adresine instagram yetkilileri tarafından bir kod gönderilecektir.

Gelecek olan koddaki bilgileri bir A4 kağıdına not aldıktan sonra bu kağıdı yüzünüz görünecek şekilde resmini çekip instagram yetkililerine gelen mail üzerinden gönderimini sağlıyoruz. İşlem ayarlarını sağladıktan sonra hesabınız 1 hafta içerisinde açılacaktır.

instagram Hesabımı Sildim Geri Açamıyorum, instagram geri açma, bu hesap silinmiş ve artık geri alınamaz, instagram bu hesap silinmiş, instagram yanlışlıkla sildim, instagram hesabını geri açma, instagram hesabımı bulamıyorum

instagram Hesabımı Sildim Geri Açamıyorum, instagram geri açma, bu hesap silinmiş ve artık geri alınamaz, instagram bu hesap silinmiş, instagram yanlışlıkla sildim, instagram hesabını geri açma, instagram hesabımı bulamıyorum

instagram Hesabımı Sildim Geri Açamıyorum sorunu için yukarıda anlattığımız adımların görselde bulunmuş haline de bu alanda sizlere sunulmuştur. Yapılan işlem ayarları sonrasında hesabınıza 1 hafta içerisinde giriş sağlayabilirsiniz. Ancak eğer bir problem ile karşılaşır iseniz bunu yorum bölümünde iletmeniz yeterli olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here