PAYLAŞ

instagram Engellediğim Kişi Gözükmüyor Bulamıyorum diyen bir kullanıcı iseniz ve engellediğiniz kişiyi tekrar görebilmeniz için yapılacak ayarları paylaşacağız. İnstagram’da engellediğinin kişinin profilini göremiyorsanız bunun için yapacağınız işlem adımları yazımızda kapsamlı olarak ele alacağız.

Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu üzere instagram uygulamasında da kişi engelleme ve engel listesi yer almaktadır. Ancak genel anlamda instagram hesabında sizi rahatsız eden bir kişinin engellemeniz durumunda o kişi artık arama çubuğunda arama sağladığınızda bulamazsınız. Keza aynı şekilde karşı tarafta sizi aradığınızda bulamayacaktır. Dolayısıyla engellenen kullanıcının tekrardan profilini nasıl görebileceğinizi ya da o kişiye tekrarı durumda nasıl ulaşacağınızı yazımızda ele alarak sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. İnstagram hesabında yer almakta olan engellenen kullanıcılar liste alanına nereden gireceğinizi tüm bu detayların görselleriyle birlikte kapsamlı anlatımımızı sizlere sağlayacağız.

instagram Engellediğim Kişi Gözükmüyor Bulamıyorum

instagram engelleğim kişiyi bulamıyorum, engellediğim kişiyi bulamıyorum, engellediğim kişi gözükmüyor, instagram engellediğim kişinin profili gözükmüyor, instagram engel listesini bulamıyorum, engellediğim kişiyi göremiyorum, instagram engel kaldırma kullanıcı bulunamadı diyor, instagram engellediğim kişinin hiç birşeyini göremiyorum probleminin altında yatan sebep o kişinin tarafınızca istenmemesinden kaynaklıdır. Ayarlar ve adımlar için engel listesini bulmalısınız.

İnstagram Engellediğim Kişiyi Bulamıyorum

Erkek ya da kız arkadaşınızdan ayrıldınız ve bu ayrılıktan sonra artık hiç bir şekilde o kişinin bir şeyini görmek istemiyorsunuz, ya da instagram hesabında gezinti sağlıyorsunuz ve bu gezinti sırasında sürekli size mesaj gönderen ya da takip isteği gönderen kişi bulunmaktadır.

  • Bizleri rahatsız eden bu kişilerin engellemesini sağladıktan sonra tekrar bulma gibi bir çaba girişimine gireceğimizi düşünmüyorum.
  • Ancak sevgilinizi ya da yakın arkadaşınızı küstükten sonra engelleme sağladıysanız eminim barıştıktan sonra o engeli kaldırmayı düşünüyorsunuzdur.
  • Lakin bir çok kullanıcı engellediği kişiyi instagram arama motorunda ya da hiç bir alanda göremediği için nasıl bir yol izleyeceğini bilmemektedir.
  • İlk olarak engellenen kullanıcılar alanına girip bu alandan kontrol etmeniz gerekecektir.

İnstagram Engellediğim Kişinin Profili Gözükmüyor

Uygulama içerisinde engellediğiniz bir kişinin artık profili size gözükmez bu durumda yapmanız gereken tek işlem instagram hesabında engellenen kullanıcılar listesi alanına girmek olacaktır. Buraya nasıl girileceğini ise aşağıda sizlere anlatacağız.

  • İlk olarak instagram hesabınıza giriş sağlıyorsunuz.
  • Sonrasında profilinize geliyorsunuz.
  • Bu alandan ”Ayarlar” alanına tıklıyoruz.
  • Açılacak olan ekran içerisinde Engellenen Kullanıcılar adı altında bir sekme yer alacaktır.
  • Alana girdikten sonra işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Engellediğiniz kişilerin tamamını burada bulabilirsiniz. Buradaki kişiler ister kaldırabilir isterseniz de bekleyebilirsiniz. Ancak kaldırmanız durumunda profilini artık arama satırına yazdığınızda bulabilirsiniz.

 

instagram Engellediğim Kişi Gözükmüyor Bulamıyorum sorunu için çözüm bu yöndedir. Uygulama içerisinde karşılaştığınız farklı problemleri yorum alanında belirtebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here